Gruplara Katılım Sağlamak

WhatsApp Gruplarına Nasıl Katılım Sağlayabilirm ?

Sizde , whatsaap gruplarına üye olmak istiyorsunuz ancak nasıl katılım sağlayacağınızı bilmiyorsanız çok basit bir şekilde size anlatmaya çalıştık.

Öncelikle grup üyesi olabilmek için elinizde bir grup linki olması gereklidir.

Grup linki bulamıyorsanız; https://wpgrupbul.com/gruplar/ kısmındaki ilanlardan bir çok grup linki bulup gruplara üye olabilirsiniz.

Aradığım Kategoride Gruplar Var mı ?

Tabi ki , web sitemiz sizin için bir çok kategoriyi listelemiştir.

Size üst tarafta verdiğimiz linkten tüm kategorilere ulaşabilir ve aradığınız kategorideki gruba erişim sağlama imkanı yakalayabilirsiniz.

Gruplara Girdiğimde Ne Yapmalıyım ?

Gruba yeni girdiğinizde öncelikle girmiş olduğunuz grubun açıklamasını okuyup kurallarını uymanız gerekiyor. Aksi takdirde grup yöneticisi sizi gruptan çıkarabilir bir daha o gruba erişim sağlayamazsınız. Erişim sağlamak için grup yöneticisiyle iletişime geçmeniz gerecektir.

Gruplar Neden Belirli Saatlerde Kapalıdır ?

Bazı grup yöneticileri kimsenin olmadığı zamanlarda grup konuşmalarını bilerek kapatmaktadır. Bunun 1. sebebi ise grup boşta kaldığı zaman reklamcıların gelip gruba reklam atmasıdır. Sizde grup kapalı olduğunda mesaj atamazsınız, Sadece yöneticiler mesaj gönderebilir. Genelde grup konuşmaları 04:00 vb saatlerde kapatılır 09:00 , 10:00 Arasında konuşmalar tekrar açılır. Sizde bir grup kurmak isterseniz bu bilgi aklınızda bulunsun. Grubunuzu reklamcılara karşı bu şekilde koruyabilirsiniz.

2. Sebebi ise , gruptaki pasif üyeleri temizlemek amacı ile yapmalarıdır. Grupta her üye konuşacak ve aktif olacak diye bir kaide yoktur. Ancak Grup üyesi 150 küsürlerde ama konuşan üye sayısı 30 adet vb rakamlarda olabiliyor bu durumda grup pek aktif olmayabiliyor. Grup yöneticileri ise pasif üyeleri temizleyerek sadece aktif üyelerin konuşmasına yer açmak amacı ile konuşmaları kapatabilmekte.

Bir Sonraki Yazımızda Görüşmek Üzere Hoşçakalın.

WPGRUPBUL.COM