WhatsApp Grup Üye Sınırı

WhatsApp Grup Üye Sınırı Nedir ?

WhatsApp grup üye sınırı , grubunuza alabileceğiniz belirli max sayıda üyeye izin verir.

Üye sınırını aştığınızda grubunuza katılımcı sağlayamazsınız. Maalesef whatsapp geliştiricileri hala sınırlı sayıda katılımcıyı grubunuza almaya izin veriyor.

Üye Sayı Kaç Adet ?

Üst sayı olarak whatsapp grubunuza 256 adet üye alabilmektesiniz. WhatsApp uygulumasına gelen yeni güncellemer ise üye sayısını 4096 Adet kadar yapabilmekte.

Sınırı Aştıktan Sonra Ne Yapmalıyım ?

Eğer üye limitiniz dolmuş ve grubunuza yeni üyeler eklemek istiyorsanız, Grubunuzdaki pasif üyeleri temizlemeniz oldukça faydalı olacaktır.

WhatsApp Üye Limiti Ne Zaman Artar ?

WhatsApp üye limitleri gelen güncellemelere bağlı olarak artaktadır , umarız yakın bir zamanda daha fazla sayıda üye alabilmemize WhatsApp izin verir.

WhatsApp Üyeleri Nereden Gelir ?

Bu konu hakkında detaylı bir yazı hazırlamayı düşünüyoruz, whatsapp grup üyeleri genelde reklamlar ile veya sosyal mecralarda paylaşılan grup linklerinden gelirler.

WhatApp Grubum Nasıl Aktif Kalır ?

Bu konu hakkındada sizlere çok detaylı bir yazı hazırlamayı düşünüyoruz. WhatsApp grubunuzun aktif kalması için öncelikle grubunuzla sürekli ilgilenmeli ve bazı çalışmalar yapmalısınız. Üyelerinize sevebilecekleri konular seçip o konu üzerinde tartılmaya davet edebilirsiniz. Üyeleriniz konu oldukça konuşacaktır. Üyelerin hiç sevmediği durumlar grupta troll,abaza vb insanların bulunmasıdır.

Grubunuzu kötü düşünceli üyelerden temizlerseniz grubunuz daha aktif ve daha kaliteli bir hal alacaktır. Grubunuza belirli kurallar koymanızda oldukça faydalı olacaktır.

WPGRUPBUL.COM