WhatsApp Çöktü mü ?

15 Nisan tarihinde kullanıcıların büyük bir çoğunluğu WhatsApp’a erişmekte güçlük çektiğini söylüyor. Peki WhatsApp çöktü mü ? Problem nedir ? Herhangi bir açıklama var mı ?

WhatsApp çöktü mü | Erişim Problemi Çözüldü!

Dünyaca ünlü popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp çöktü , özellikle karantina günlerinde oldukça yoğun bir şekilde kullanılan uygulamada erişim kesintisi yaşanıyor. WhatsApp web kısmı ise bu sorundan daha fazla etkileniyor. Bilgisayar üzerinden bu platforma bağlanmak neredeyse imkansız hale gelmiş gibi gözükmekte. WhatsApp Çöktü mü haberlerine henüz Facebook tarafından bir yanıt gelmedi.

Herhangi bir açıklama var mı ?

Hayır şu an için yapılmış bir açıklama yok maalesef. Problemin kaynağı ise yoğun kullanım olarak gözüküyor diyebiliriz. WhatsApp kısa bir zaman içerisinde bu problemi çözecektir.

Açıklamalara Nereden Ulaşırım ?

Konu ile ilgili açıklamalar geldiğinde bu yazıdan veya WhatsApp uygulamasının Twitter hesabından açıklamalara ulaşabilirsiniz.

WhatsApp Bağlantı Sorunu Çözüldü

Saat 16:24 itibari ile WhatsApp erişim problemi ortadan kalktı. Sorunla ilgili bir açıklama gelmedi ancak erişim sağlayabilirsiniz.