Whatsapp Dark Mode

Whatsapp Dark Mode Nasıl Yüklenir ?

Bu yazımızda whatsapp uygulamasında dark mod nasıl açılır, anlatmaya çalışacağız.

Dark Mod özelliği bir çok platformda hazır halde bulunuyor. Bazılarında ise hazılığı sürmekte. Örneğin instagram artık dark mod özelliğini aldı ancak Android 10 kullanıcıları kullanabilmekte.

Peki dark modu tüm platformlarda kolay bir şekilde nasıl açabiliriz. Hemde android sürümüne ihtiyaç duymadan.

Aslında çok pratik bir uygulama sayesinde bunu yapabilmeniz mümkün.

Peki uygulamanın adı nedir ve nasıl yükleyeceksiniz. Size android için en iyi dark mod uygulamasının play store linkini vereceğiniz.

Whatsapp Dark Mode Buraya tıklayarak hemen yüklemeye başlayabilirsiniz.

Uygulamanın Dark Mode Özelliği Nerede Çalışır

1 – İnstagramda sorunsuz olarak çalışmaktadır.

2 – Play Store üzerinde çalışmaktadır.

3 – Whatsapp üzerinde çalışmaktadır.

4 – Choreme üzerinde çalışmakta.

5 – Twitter üzerinde çalışmakta.

Güncel ve popüler olan bir çok sosyal medya uygulamasında işlem yapabilen uygulamadır. Uygulama zararlı yazılım içermediğinden daha pratiktir.

Play store üzerinden indireceğiniz için içiniz rahat olsun.

Uygulama kullanımı oldukça basit olduğunda extra ayarlar yapmanıza gerek kalmadan hemen kullanıma başlayabilirsiniz.

Yeni güncellemelerle beraber daha verimli performans alabileceğinizden eminiz. Şimdilik bu tarz uygulamalara ihtiyacınız var, ancak uygulamalar yakında kendi dark mod özelliklerini açacaklardır.

Dark Mode Nedir ?

Dark Mode (KARANLIK MOD) anlamına gelen ingilizce kelimedir. İnsanların talepleri üzerine geliştirilen göz yormayan css kodlu renk türüdür. Bir çok mecrada mevut olan özellik şu anda her bölgede açık olmadığından veya hazırlanma sürecinde olduğu için tüm kitle kullanamayabiliyor. Yazılım geliştiricileri ise dark mode yazılımlarıyla bu sorunu ortadan kaldırmış gözüküyor. Ancak tabi ki her zaman orjinal yazılımdaki dark mode tavsiye edilir.

Neden Kullanılır ?

Karanlık mod özelliği geceleri veya karanlık ortamlarda gözlerimizi daha az yorduğu için tercih edilir. Uygulama içerisinde gezinirken daha rahat gözlem yapabilmemizi sağlamış olur. Beyaz renkten daha çok karanlık mod tavsiye edilir ve bu yüzden talepler artmaya başladı.

Karanlık Mod (Dark Mode Özelliği) umarız yakında her kullanıcının kullanabileceği bir hale gelir. Yazılarımız hakkındaki düşüncelerinizi yorum yaparak belirtebilirsiniz.

Uygulamayı Yükle

wpgrupbul.com Whatsapp grup linkleri platformudur.