WhatsApp En Popüler Özellikler

Dünyada milyarlaca kullanıcısı bulunan haberleşme uygulaması WhatsApp’ta en çok kullanılan araçları bu yazımızda sizlerle paylaşacağız.

Son zamanlarda kendisini oldukça geliştiren ve kullanıcılarını memnun bırakan WhatsApp yeni özellikleri ile daha iyi bir hal alıyor.

WhatsApp En Popüler Özellikler, yeni whatsapp özellikleri,

WhatsApp En Popüler Özellikler

Hepimiz günde en az 20 kez WhatsApp’a giriş yapıyoruz. Ancak bu uygulama üzerinde en fazla hangi özellikler ile vakit geçiriyoruz merak ediyorsanız hemen listeliyoruz. En popüler özellikler aşağıda.

  1. WhatsApp durumlarına bakmak.
  2. İsimsiz numaraları kayıt ederek profil fotoğrafına bakmak.
  3. Eski konuşmaları okumak.
  4. Sesli mesaj atmak.
  5. Sesli arama yapmak.
  6. Görüntülü arama yapmak.
  7. Emoji göndermek.
  8. Gruplara katılmak.

En sık kullanılan özellikler bu şekildeydi. Araştırma bazında WhatsApp’a her giren kullanıcı ilk olarak paylaşılan durumlara bakmakta.

Bu sebepten dolayı 1. sırada durumlar özelliği mevcuttur.

2. sırada ise normal bir şekilde aram yapan kişilerin kim olduğunu öğrenmemizi sağlayan rehber özelliğidir.

WhatsApp Özellikleri

WhatsApp uygulamasının bir çok özelliği mevcuttur son güncellemeleri ile birlikte daha gelişmiş bir uygulama haline gelmiştir. Son yayınlanan özelliklerinden bir tanesi ise ödeme özelliğidir. Ödeme özelliği ile para transfer işlemlerini daha hızlı bir şekilde yapabiliyoruz. WhatsApp’a eklenen en iyi özelliklerden bir diğeri ise gruba eklenmeyi kapatabilmektir.

Gruplara habersiz eklenmeyi ayarlardan hemen kapatabilir ve artık sizi rahatsız etmeye çalışan insanları uzak tutabilirsiniz.

Bir diğer önemli özellik ise görüntülü grup görüşmesidir. Artık istediğiniz kişilerle görüntülü grup konuşması yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken aramak istediğiniz kişiler seçmek var görüntülü aramayı başlatmak. Aradığınız kişiler aramanızı yanıtladığında görüşme başlamış olacaktır.

En verimli ve güzel özelliklerden bir diğeri ise çıkartmalar özelliğidir. Kendi yaptığınız çıkartmaları paket halinde uygulamaya ekleyerek sohbetlerinizi özelleştirebilir ve daha hoş sohbetler edebilirsiniz.

Profil fotoğrafını gizliye almak özelliği sayesinde rehberinizde ekli olmayan insanlara fotoğrafınızı göstermeme imkanına sahipsiniz. Bu şekilde tanımadığınız insanlar sizi göremez.

Wp Grup Bul

Bu tarz yazılar için WhatsApp blogunu ziyaret edebilirsiniz. Düşüncelerinizi yorum olarak bize belirtebilirsiniz.

Sorular için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz. Kutsal Medya.