Whatsapp Grup Linkleri

Whatsapp Grup Linkleri

Merhaba , bu yazımızda Whatsapp Grup Bağlantıları ne işe yaramaktadır ona değineceğiniz.

Bağlantılar whatsapp üzerindeki bir gruba katılım sağlamamızı kolaylaştıran linklerden oluşmaktadır ve güvenlidir. Direkt olarak bir gruba dahil olmanızı sağlarlar.

Whatsapp Grup Linkleri

Bir çok sitede mevcuttur ancak bozuk linkler fazlalıktadır. Sizde kaliteli ve aktif linkler arıyosanız web sitemizdeki grupları hemen incelemeye başlayabilirsiniz.

Peki aramış olduğunuz grubu nasıl bulacaksınız ?

Grup başvuru formumuzu doldurarak whatsapp linkinizi bize anında gönderebilirsiniz. İncelemelerimizin ardından Onaylanır ise web sitemizde grubunuza yer verilecektir. Hızlı ve güvenilir bir platformuz her an kesintisiz ve kaliteli bir şekilde hizmet sunmayı amaç edindik.

Sistem Nasıl Çalışır

sistem öncelik olarak grup içerisindeki üyeleri ele almakadır, grubunuzda ne kadar fazla ve aktif üye var ise o şekilde grubunuzu ön sıralara çıkararak daha fazla üye kazanmanıza yardımcı olacak şekilde ayarlanmıştır. Sizde bizimle irtibata geçmek için hemen grubunuzu ekleyerek onaya sunabilirsiniz. Daha fazla bilgi almak için canlı destek hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Web sitemiz sizi rahatsız etmeyecek şekilde tasarlanmıştır. Örneğin reklamlar,gereksiz pop-up vb içerikler az seviyede ve sizi yormayacak biçimde siteye entegre edilmiştir. Kullanımlarınızda tüm cihazlardan sitemize erişim yapabilmeniz için bir çok uyumluluk eklentisi kodlanmıştır. Tüm arama motorlarından ve browser üzerinden eksiksiz olarak bize erişim sağlayabilirsiniz.

Katıldığınız gruplardan şikayetçiyesiniz lütfen bunu bize mail yolu ile bildirin.

Şikayetiniz yaparken grup içi hareketler görseller iletmeniz istenir. Mail adresimize yapmış olduğunu şikayet 48 saat içerisinde yanıtlanır ve mesajınız doğru nitelikte ise grup web sitemizden kaldırılarak bizimle olan ilişkisi kesilir. Web sitemizde +18 gruplar ve kumar içeriğindeki bağlantılara kesinlikle yer verilmemektedir. Genellike arkadaşlık, okul vb kategorideki gruplara sitemizde yer vermekteyiz. Katılmak istediğiniz bağlantı bozuk ise bunu bize bildirin. Grup admini ile görüşülerek bağlantı yenilemesi sağlayabiliriz.

Grubunuz var ise bize iletin; 24 saat içerisinde inceleyerek onay aşamasına geçirelim. Bağlantılar genellikle 48 saat içerisinde siteye eklenmiş olmaktadır. Tüm öneri, bilgi, şikayet türündeki iletilerinizi dikkate alıyoruz bizimle iletişim kurmanızı daha kolay bir hale getirmek için web sitemize canlı destek hizmeti ekledik. Umarım web sitemizden memnun kalırsınız.