WhatsApp İndir

WhatsApp İndir ?

Nasıl WhatsApp İndir İşlemi Yapılır ?

Değerli okurlar ve ziyaretçiler, Bu gün ki yazımızda son sürüm WhatsApp nasıl yüklenir anlatacağız.

WhatsApp uygulamasının tanımını yapmak gerekirse;

Dünyada en yaygın şekilde mesajlaşma, sesli görüşme, görüntülü görüşme imkanına sahip kullanılan uygulamadır. Facebook bünyesinde bulunur, sürekli olarak gelişir ve yeni özellikler eklenir.Bir önceki yazımızda WhatsApp alternatifi uygulamalara değinmiştik. Bu yazımızda orjinal ve güncel whatsapp uygulamasına değineceğiz.

Öncelikle üzerinde oynanmış olan yazılımlar güvenliğinizi riske atabilir. Orjinal yazılımlarda bu risk daha azdır. Web sitemiz de whatsapp plus yani mod içeren yazılımda mevcut. Bu tip uygulamaları yüklemek sizin sorumluluğunuz altındadır.

Konumuz temiz güncel whatsapp uygulmasadır. Mod içerikli whatsapp yüklemek isterseniz Buraya Tıkla.

WhatsApp uygulaması ile, grup kurabilir arkadaşlarınız ile sohbet edebilirsiniz. Aynı zaman da 30 saniyelik durumlar paylaşabilirsiniz. Sesli ve Görüntülü Arama seçeneği bulunan bu uygulama ile kaliteli kesintisiz bir şekilde sohbet edebilme imkanına sahipsiniz.

Uygulama içinde ki emojileri kullanarak eğlenceli vakitler geçirmeye başlayabilirsiniz. İsterseniz kendi çıkartmalarınızı yapıp daha fazla keyif alabilirsiniz.

WhatsApp web özelliğini kullanarak, bilgisayar üzerinden de görüşmelerinize devam edebilme imkanına sahip oluyorsunuz.

Kendinize özel biyografi açıklaması ile kaliteli profil oluşturarak iyi bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Sizi rahatsız eden numaraları engelleyerek size ulaşmasını engelleyebilir aynı zaman da whatsapp yetkililerine bildirerek kişinin whatsapp hesabını kapattırabilirsiniz.

Çevrim içi gizlilik özelliği ile çevrim içi durumunuzu kapayabilirsiniz. İstemediğiniz kişilerin durumunuzu görmesini istemiyorsanız durum gizlilik ayarlarından kişi seçip seçtiğiniz kişinin durumlarınızı görmesini engelleyebilirsiniz.

WhatsApp Nasıl İndirebilirim ?

WhatsApp uygulaması bir çok platformla uyumludur ve platform mağazalarında mevcuttur. WhatsApp yükleyebilmek için öncelikle kullandığınız cihaza uygulamayı yüklemeniz gerekecek. İndirme linklerini yazının en altında sizinle paylaşacağım. WhatsApp kurulumu oldukça basittir.

Uygulamayı kurduktan sonra telefon numaranızı girerek sms ile gelen güvenlik kodu onayınızı yapmanız yeterlidir. Hesabınız saniyeler içerisinde açılmış olacaktır. Daha sonra profilinizi vb yerleri düzenleyerek görüşmeye başlayabilirsiniz.

WhatsApp Yükleme Linkleri ;

Android İçin : BURAYA TIKLA

İos İçin : BURAYA TIKLA

Yazımızı beğendiyseniz yorumlarda bildirin.