WhatsApp Mesaj Sorunu

Değerli okurlarımız, Bir çoğumuzun genel olarak yaşayabileceği bir problem olan WhatsApp Mesaj Problemini çözebilmeniz için yapabileceğiniz önerileri size sunuyoruz.

Öncelikle mesajınız gitmiyor ise ilk olarak ağ bağlantınızı kontrol edin. Örneğin instagram uygulamasına giriş yapın orada bir sorun yok ise sorun WhatsApp ile alakalıdır.

Mesaj sorununu oluşturabilecek bir diğer problem ise; WhatsApp Gb, WhatsApp Plus vb modlu uygulamaları kullanmaktır. Bu uygulamalar WhatsApp dışı düzenlenip size sunulduğu için bir takım problemlerle karşılaşabilirsiniz.

Eğer modlu WhatsApp kullanıyorsanız kaldırmanızı acilen tavsiye ederim.

Bu sorunu oluşturabilcek bir diğer sorun ise , WhatsApp gruplarında flood mesaj atmaktır. Bu şekilde hızlı ve aynı içerik üzerine kurulu mesajlarınız var ise WhatsApp hesabınıza kısıtlama koyabiliyor.

Sorunun bir diğer kaynaklanma nedeni ise WhatsApp sunucularının yoğunluğu ve arızalanması (Bu Durumda Beklemeniz Gerekir)

Peki çözümler neler ?

Çözümler telefonunuzdaki ve WhatsApp hesabınızdaki soruna neden olan kaynağa göre değişim göstermekte.

Mesaj probleminizi , eğer Wİ-Fİ üzerinde alıyorsanız Mobil veriyi açın kesinlikle mesajlarınız hızlı bir şekilde gideceğini göreceksiniz. Mobil veride 5-10 Dakika kullanım sağladıktan sonra Kablosuz ağa yeniden bağlanabilirsiniz.

Bir diğer çözüm ise WhatsApp uygulamasını kaldırıp geride kalan dosya atıklarını temizlemek. Clean Master uygulaması ile temizlik yapabilirsiniz.

Net bir çözüm arayışında iseniz ,

Android kullanıcıları için WhatsApp destek mail adresi

[email protected]

İphone kullanıcıları için WhatsApp destek mail adresi

[email protected]

Windows Phone kullanıcıları için WhatsApp destek mail adresi

[email protected]

Web ve Masaüstü kullanıcıları için WhatsApp destek mail adresi

[email protected]

KaiOS kullanıcıları için WhatsApp destek mail adresi

[email protected]

Ana destek mail adresi

[email protected]

Vermiş olduğumuz mail adreslerinden whatsapp ile görüşme sağlayıp yardım alabilirsiniz. Yanıtlar yoğunluğa göre değişim göstermektedir.